Apartamento Para Cop 30
| Wi-Fi WiFi | Airconditioning | Geen dieren toegestaan Huisdieren zijn niet toegestaan |
Om van uw vakantie in Ananindeua te genieten, verblijf in Apartamento Para Cop 30 Ananindeua van 75 m², gelegen op 10-minuten rijden van het Seringal Park Museum en op 6 km van het Hangar - Conferentiecentrum van Amazônia. Dit 1-badkamer appartement is geschikt voor maximaal 6 gasten.
Een wandeling van 25 minuten brengt u naar het centrum van Ananindeua.
Dit appartement biedt een uitzicht op de tuin.
Gasten van deze accommodatie hebben toegang tot een kitchenette. Val-de-Cans/Júlio Cezar Ribeiro ligt op afstand van 5 km van Apartamento Para Cop 30 en Lider - BR busstation is op 250 meter hier vandaan. Na een dag vol activiteiten is ontspannen bij een zwembad een perfecte optie.
- Luchthavens
- Internationale Luchthaven Val-de-Cans/Júlio Cezar Ribeiro10 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- Parkeerplaats
- Huisdieren zijn niet toegestaan
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Mini bar
- Wasmachine
- Flat-screen TV
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Hoe lang duurt het om vanaf Apartamento Para Cop 30 in het stadscentrum te komen?
Het duurt 25 minuten lopen om van Apartamento Para Cop 30 naar het stadscentrum te komen. - ❓
Hoeveel kost het om Apartamento Para Cop 30 te boeken?
De prijs van het boeken van Apartamento Para Cop 30 is $1133. - ❓
Waar kunnen we onze auto parkeren in Apartamento Para Cop 30?
Apartamento Para Cop 30 heeft gratis priveparkeerplaatsen. - ❓
Wat is precies de grootte van Apartamento Para Cop 30?
Apartamento Para Cop 30 bestaat uit 75 vierkante meter. - ❓
Heeft Apartamento Para Cop 30 een eigen zwembad?
Apartamento Para Cop 30 heeft, natuurlijk, een zwembad.